دوربین مداربسته ضد آب، ضد انفجار، ضد حریق و ضد سرقت

دوربین مداربسته ضد آب، ضد انفجار، ضد حریق و ضد سرقت : دوربین های مداربسته در شرایط و مکان های مختلفی نصب می شوند

این تجهیزات همواره در محل های بی خطری چون منازل یا محل کار و اداره جات و .. نصب نمی گردند در مواردی هم از آن ها در مناطقی با امکان وقوع حوادثی چون انفجار و یا مناطقی که دارای رطوبت بالایی هستند استفاده می شود، پس لازم است که مقاومت کافی را در این موارد داشته باشد .دوربین مداربسته ضد آب، ضد انفجار، ضد حریق و ضد سرقت دوربین هایی هستند که امکان نصب آن ها در هر شرایطی وجود دارد و می توان در کاربری های متفاوتی از آن ها استفاده کرد .

دوربین مداربسته ضد آب، ضد انفجار، ضد حریق و ضد سرقت

مهم ترین محیط هایی که لازم به استفاده از دوربین مداربسته ضد آب، ضد انفجار، ضد حریق و ضد سرقت است، محیط های نظامی هستند در این محیط ها آنچه که اهمیت دارد، تامین امنیت است. دوربین مداربسته بایستی در تمامی شرایط پرخطر در این اماکن دوام آورده و کارایی خود را از دست ندهد .

در امکانی که امکان انفجار وجود دارد انبار های نظامی و یا پتروشیمی هاست , دوربین مداربسته ضد انفجار در چنین شرایطی می تواند به کار خود ادامه داده و از تمامی حوادث و وقایع تصویر برداری کند.

در محیط هایی نزدیک دریا هم که رطوبت زیادی وجود دارد؛ دوربین بایستی ضد آب و ضد رطوبت باشد و برای این محیط ها مناسب بوده و نسبت به زنگ زدگی مقاوم باشد؛ که در این موارد هم توصیه می شود از دوربین مداربسته ضد آب ، ضد انفجار ، ضد حریق و ضد سرقت استفاده شود .

امروزه با تنوع زیادی در محصولات نظارت تصویر و دوربین های مداربسته مواجه هستیم که البته هریک مناسب اماکن خاصی هستند؛ مانند شرایطی که در بالا ذکر شد، بنابراین توصیه می گردد قبل از خرید دوربین مداربسته و تجهیزات آن کاربری و محل دقیق نصب آن تعیین گردد.

سیستم های قوی که قابلیت تطابق با هر شرایطی را دارند، انتخاب اول کاربرانی هستند که قرار است این تجهیزات را در اماکن پر خطر نصب کنند, با توجه به فناوری های جدید دوربین های مداربسته، می توان دوربین هایی با قابلیت های جدید و پیشرفته را انتظار داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید