درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
 

درباره ما

زاویه دید؛ سیستم های حفاظتی،امنیتی و دوربین های مداربسته

شرکت فنی مهندسی زاویه دید اصفهان

 شرکت فنی مهندسی زاویه دید اصفهان، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر فروش و راه اندازی سیستم های حفاظتی, امنیتی و دوربین های مداربسته با کادری مجرب و متخصص در این امر توانسته است در پروژه های بزرگ استانی به موفقیت های زیادی دست یابد. این شرکت درزمینه دوربین های مداربسته نمایندگی برند معتبر و با کیفیت S.VISION را داراست که توانسته در صنعت نظارت تصویری در بازار همکاران و مشتریان اتفاق مثبتی را رقم بزند.

 

این شرکت در بازار کابل شبکه ، با برند های RECBER و WONDERFUL حضور دارد .همچنین  در زمینه دزدگیر نمایندگی برند BANG تایوان را اخذ نموده و طی چندسال گذشته با شرکت در نمایشگاه های متعدد ، توانسته است رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود را جلب نماید. مجموعه این موارد باعث شده است تا شرکت فنی مهندسی زاویه دید اصفهان سهم قابل توجهی از بازار را طی سال های اخیر بدست آورد.

تیم کارشناسی این مجموعه با تخصص در زمینه دوربین های مداربسته ، سیستم های حفاظتی و امنیتی ،دزدگیر اماکن و صنعت نظارت تصویری آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

تحویل کالای مشتریان با کمترین زمان ممکن

شرکت زاویه دید اصفهان متعهد است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن تحویل دهد

خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب

بعداز خرید کالا از زاویه دید اصفهان ،نگران خدمات پس از فروش و پشتیبانی نباشید.ما تعهد ارائه خدمات به مشتریان را داریم

قیمت دهی مناسب با اطلاع رسانی سریع

قیمت های  زاویه دیدن اصفهان در بازار بسیار مناسب و قابل رقابت می باشد. برای بدست آوردن قیمت هادر شبکه های اجتماعی ما عضو شوید

مهارت ها و تخصص های شرکت زاویه دید اصفهان

شرکت فنی مهندسی زاویه دید اصفهان بر اساس نیاز مشتریان و بازار دوربین های مداربسته بر اساس یک استاندارد مناسب عمل می نماید. از این رو بر اساس استاندارد زیر در بازار فروش عمل می نماید :

  •  نیازهای واقعی مشتری را آنالیز و بر اساس آن  تیم مشاوره  این شرکت بهترین پیشنهادات را برای مشتریان عزیز ارائه می دهند.
  • پس از آن اقدام به فروش محصول با کیفیت بر اساس نیاز مشتری می نماید.
  • بعد از نصب و راه اندازی سیستم دوربین های مداربسته ، تمامی این سیستم  آموزش داده خواهد شد .
  • ما از مرحله مشاوره تا پشتیبانی کنارتان خواهیم بود.
مشاوره 0
پشتیبانی و خدمات 0
طراحی سیستم های حفاظتی 0

برخی از مشتریان ما

.