درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

اخبار

اطلاعیه تغییر آرم شرکت HRUI

شرکت بزرگ چینی HRUI بنا بر اطلاعیه فوق اقدام به تغییر آرم شرکت خود کرده است . معرفی شرکت HRUI در مورد شرکت HRUI لازم به ذکر است که شرکت فناوری نوری...

ادامه مطلب

نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی چین CPSE 2019 ( دوربین مداربسته)

CPSE با ارائه بیش از ۹،۷۰۰ شرکت امنیتی و ۶۵۱،۷۴۱ خریدار ، به بزرگترین نمایشگاه امنیتی جهان و همچنین تأثیرگذارترین نمایشگاه در آسیا تبدیل شده است. هفدمین دوره ی این نمایشگاه ،به مدت چهار روز در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۹ ، (دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) در کنوانسیون و نمایشگاه های کنوانسیون شنژن ، چین برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ تهران معتبرترین و مهمترین رویداد فناوری اطلاعات (IT) در ایران 


نمایشگاه بین المللی الکامپ
در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران بزرگترین رویداد فناوری کشور است که ساله  هزاران نفر را از سراسر کشور به خود جذب می‌کند.

نمایشگاه دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی InterSec دبی ۲۰۱۹

دوبی با سرعت به سمت تجارت آزاد امنیت، ایمنی و حفاظت حریق در حرکت است

شمارش معکوس برای بیست و یکمین نمایش تجاری سیستم های امنیتی ، دوربین مداربسته، سیستم های ضد حریق در دوبی شروع شده است، متشکل از عرضه کنندگان جهانی که بر روی بازار خاور میانه ریزبین شده اند که تخمین زده شده بیش از دو برابر در شش سال آینده نسبت به اکنون ارزشمند خواهند بود.

تولید دستگاه‌های کنترل تردد بومی

شرکت مهندسی داس(پارس دانش الکترونیک سها)

با توجه به رشد سیستم های حمل‌ونقل کشور و کنترل تردد در سازمان ها، شرکت ها احساس نیاز برای ارتقاء کیفیت این سیستم ها، گروه دانش‌بنیان ایرانی موفق به تولید دستگاه‌های کنترل تردد بومی شدند .که با ورود در بخش های طراحی، ساخت، نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های کنترل تردد از منظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شده  امکان صادرات را نیز دارند.

چگونگی ارتقاء کارایی از طریق هوش مصنوعی

ورود هوش مصنوعی به بخش ‌های مختلف، این روزها یکی از موضوعات مهم در قسمت تکنولوژی شده است. پیش‌ بینی‌ در مورد اینکه چگونه یادگیری ماشین و سیستم‌ های نوآورانه مشابه، موجب اخلال یا بهبود عملکرد صنایع مختلف از حفاظت گرفته تا کشاورزی و غیره خواهد شد، توجه مصرف‌ کنندگان از سراسر دنیا را جلب نموده است.