درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
 

مقالات تخصصی حوزه دوربین های مداربسته

با زاویه دید به روز باشید و بهترین مقالات تخصصی در حوزه دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی ، امنیتی را در اینجا بخوانید .

آیاکاربردی ترین نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی موبایل را می شناسید؟

در این نوبت میخواهیم لیست کاملی از نرم افزار های تلفن همراه که برای انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل استفاده می شود را به همراه مشخصات مختصر این نرم افزار ها برای شما دوستان زاویه دید معرفی کنیم.با ما همراه باشید…

فرمول (روش) ساده برای محاسبه ظرفیت هارد در دستگاه های ضبط کننده(NVR،DVR)

یکی از مهمترین پارامترهای لحاظ شده و قابل تامل در نصب و اجرای پروژه های دوربین های مداربسته ، نگهداری تصویر در دوره های زمانی مشخص می باشد . به عبارت دیگر بتوانیم نیاز مصرف کننده را نسبت به تعداد روزهای مورد نیاز تصاویر ضبط شده اجابت کنیم.

لنزهای دوربین مداربسته اس ویژن

نوع و اندازه لنزهای دوربین مداربسته اس ویژن شما در تعیین میزان گرفتن تصویر توسط دوربین نقش بسیار مهمی دارد. بسیار مهم است که شما یا مشاور دوربین مدار بسته خود لنزهای مناسب را برای کار انتخاب کنید. در این مقاله برخی از تفاوت های اساسی بین لنزهای دوربین امنیتی ارائه شده است.

اهمیت دوربین مدار بسته در تجارت

امنیت در تمام بخش های زندگی اساساً مهم است تا از امنیت عمومی و دارایی همه افراد محافظت شود. املاک تجاری و مسکونی و شرکت ها نیز  به امنیت نیاز دارند تمام مکان های تجاری مانند ساختمان های اداری و خرده فروشی ها ، همه شرکت ها نیاز به بررسی دقیق راه حل های امنیتی یکپارچه دارند.

فریم ریت در دوربین مداربسته

فریم ریت | Frame Rate چیست؟

در این مقاله به بررسی و شناخت کامل از  نرخ فریم(Frame per second) یا فریم ریت در دوربین مداربسته می پردازیم.در ادامه با ما همراه باشید.
مبنای فریم ریت به مقدار(تعداد) عکس هایی است که یک دوربین مداربسته در یک ثانیه از محیط دریافت و ارسال می کند.

بیت ریت در دوربین مداربسته

بیت ریت | BitRate چیست و چگونه اندازه گیری می شود؟

ما در این مقاله سعی کرده ایم توضیح ساده ای برای فهم هرچه بیشتر مقوله بیت ریت در دوربین مداربسته (Bit Rate)  به خصوص در دوربین مداربسته تحت شبکه که سهم قابل توجهی در ارائه کیفیت خوب متناسب با میزان فریم استاندارد و قابل قبول دارد ارائه دهیم.

تکنولوژی starlight دوربین مداربسته

تکنولوژی Starlight چیست و چه کاربردی دارد ؟

تکنولوژی  Starlight : یک تکنولوژی با نور پشت زمینه است که در سنسورهای تصویر Cmos برای تصویربرداری در دوربین های مداربسته استفاده می شود.این دوربین مداربسته دارای حساسیت ۲۰۰۰ میلی ولت بر هر میکرومتر است.

راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته

مولفه های خرید بهترین دوربین مداربسته چیست؟

در جوامع مدرن و صنعتی کنونی به نسبت پیشرفت های صنعتی و نیروی کار تولیدی، انسان ها با مشکلات بی شماری روبه رو می شوند و سعی در رفع و کنترل آن را دارند.یکی از این مشکلات، موضوع امنیت و نظم می باشد که به مراتب مهم و قابل تامل می باشد.

نویز در دوربین مدار بسته

بررسی نویز در دوربین مداربسته

الف ) نویز چیست؟

نویز کلمه ای انگلیسی است که به معنای صدای مزاحم است.نویز در دوربین های مدار بسته به عاملی اطلاق می شود که تاثیری منفی در کیفیت واقعی و مورد انتظار دوربین مدار بسته می گذارد.

دید در شب در دوربین مداربسته اس ویژن

استفاده از سیستم نور IR یا دید در شب (مادون قرمز)

آیا تمام دوربین های مداربسته در شرایط نور کم و ناکافی نسبت به نور روز کارایی پائین تری دارند؟یکی از مهم ترین تکنیک ها برای غلبه بر شرایط اینچنینی استفاده از سیستم نور IR یا دید در شب (مادون قرمز) است.

دوربین مداربسته svision

دوربین svision

شرکت svision در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه دوربین مداربسته در ایران آغاز نمود و در راستای ارتقاء سطح کیفی سیستم های امنیتی کشور نقش قابل توجهی را ایفا کرد است.

با حفاظت از داده ‌ها، حساب‌ های کاربریِ سازمان خود را ایمن نگاه دارید

این روزها زمانی که صحبت از سرقت داده‌ ها می ‌شود، سارقین سایبری نگران عبور از موانع حفاظت پیرامونی و فایروال ‌های سیستم شما نیستند زیرا با استفاده از روش های ساده دیگر این عمل را انجام می دهند.

دزدگیر مناسب اماکن

معمولا راه ارتباطی و نحوه اعلام هشدار از طریق یک ارتباط تلفنی بوده و به همین منظور بیشتر دزدگیرها قابلیت این را داشته که به راحتی یک سیم کارت درون آنها نصب نمایید.امروزه انواع مختلفی از انواع دزدگیر سیم کارت خور در بازار موجود است