درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
 

مقالات تخصصی حوزه دوربین مداربسته

با زاویه دید به روز باشید و بهترین مقالات تخصصی در حوزه دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی ، امنیتی را در اینجا بخوانید .
سیستم دوربین مداربسته(CCTV) چیست؟

سیستم دوربین مداربسته (CCTV) چیست؟

معنی کلمه CCTV و تعریف کلی سیستم دوربین مداربسته (CCTV) سیستم های نظارت تلویزیونی مدار بسته یا دوربین مداربسته (CCTV) مخفف عبارتClosed-circuit television  می باشد. دوربین مداربسته یا سیستم های نظارت تلویزیونی...

ادامه مطلب

کاربرد تست فلوک چیست؟ وچند نوع تست فلوک داریم؟

اگر مقالات ما را دنبال می کنید؛حتما می دانید که در مقاله قبلی با عنوان “این کابل با تست فلوک است؛ یعنی چه؟” کمی در مورد اینکه اصلا تست فلوک چیست و چرا آن را به این نام می خوانند و انواع تستر های تست فلوک کمی صحبت کردیم.در این مقاله قصد داریم بیشتر به این موضوع بپردازیم.

مقاله ۱ تست فلوک

این کابل با تست فلوک است؛ یعنی چه؟

حتما بارها شده است هنگامی که برای خرید کابل شبکه به بازار مراجعه می کنید با این جمله روبرو  می شوید که” این کابل با تست فلوک است.” ما در این مقاله میخواهیم به این که تست فلوک چیست؟  بپردازیم، با ما همراه باشید.شرکت فلوک ( Fluke ) که در کشور آلمان واقع شده و در سال ۱۹۴۸ تاسیس شده است ،

کانفیگ سوئیچ شبکه HRUIبخش سوم( تنظیمات پایه)

عزیزان همراه در این سری از مقالات در ارتباط با کانفیگ سوئیچ شبکه HRUI توضیحاتی را بیان می­ کنیم. این قسمت سوم مقاله­­ ی ما در این زمینه است .مقاله قبلی در ارتباط با روش ارتباط با سوئیچ و تخصیص IP و یک سری تنظیمات اولیه سوئیچ شبکه HRUIبود.

میکروتیک چیست؟

همراهان گرامی همانطور که  گفته بودیم  در این سری از مقالات در ارتباط با میکروتیک اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می­دهیم. این مقاله اول ما در این زمینه است .  دراین مقاله قصد داریم بصورت ابتدائی شما را با میکروتیک آشنا کنیم.