درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI چیست؟

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI چیست؟

قبلا در مقاله ای در مورد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI برای شما عزیزان گفتیم در این مقاله قصد داریم بیشتر در این موضوع و کارایی آن  صحبت کنیم.

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI (دیده بان)که شرکت چینی HRUI بر روی سوئیچ های شبکه خود تعبیه کرده است چیزی نیست جز قابلیتی برای راه اندازی مجدد دستگاه IP غیرفعال شده.

با فناوری Poe Watchdog می تواند به طور خودکار خرابی دوربین را تشخیص داده و دستگاه را به طور خودکار راه اندازی کرد. با روشن شدن این عملکرد ، سیستم می تواند به طور خودکار دوربین جلویی را به مدت ۲۴ ساعت تشخیص دهد. در صورت عدم خروج ترافیک از دوربین ، قضاوت می شود که دوربین یخ زده است و دوربین جلویی از طریق قطع برق PoE مجدداً راه اندازی می شود تا مشکل خرابی دوربین حل شود.

پشتیبانی آسان  شبکه بافناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

در این فناوری هیچ عملیاتی دستی لازم نیست و Poe Watchdog می تواند راه حل های به موقع و قابل اطمینان برای نگهداری پروژه را ارائه دهد.

 

 

 

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

Poe Watchdog چیست؟

 

در صورت نیاز به سوئیچی با فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI کلیک کنید.

 

 

 فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI  چطور اجرا می شود؟

عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI می تواند به صورت یکپارچه برای بررسی در دسترس بودن دستگاه های دیگر در شبکه با استفاده از دستور “پینگ” (پروتکل ICMP) استفاده شود.

استفاده از دستور “پینگ” (پروتکل ICMP) درفناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

 

دستور Ping در شبکه یکی از دستوراتی محیط cmd است که برای تست و عیب یابی در شبکه استفاده می‌شود. با استفاده از این دستور می‌توانیم درباره اینکه آیا کامپیوتری یا وسیله ی دارای IP به شبکه وصل است یا نه، و ارسال و دریافت اطلاعات با چه سرعتی انجام می‌شود، و فاصله فیزیکی تا وسیله ی  مورد نظر چقدر است، به اطلاعاتی دست یافت.

دستور “پینگ” (پروتکل ICMP)

دستور پینگ از جمله دستورات پرکاربرد و مهم در دنیای شبکه کامپیوترهاست که از پروتکل ICMPاستفاده می‌کند.فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI با فرستادن دستور پینگ به دوربین یا وسیله دارای IP در صوتی که پاسخی را در مدت زمان مشخص دریافت نکرد، با Reboot کردن مجدد دستگاه متصل به سوئیچ، برق را وصل می کند.این قابلیت همچنین در صورت عدم راه اندازی دستگاه IP پس از چندین Restart، به صورت خودکار غیر فعال شده و دیگر فرمان Reboot را صادر نمی کند.

 

دستور Ping در شبکه

دستور Ping در شبکه برای تست ارتباط

 

 

خلاصه کارآیی فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI 

به طور کلی ، عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUIجایگزین انسانی می شود که باید چندین کیلومتر (یا چندین ساعت) به محل پروژه سفر کند تا فقط بتواند سوئیچ برق را خاموش و روشن کند تا دستگاه IP  متصل به سوئیچ دوباره راه اندازی شود. با استفاده از فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI، دستگاه بدون مداخله انسان دارای چرخه ی راه اندازی برق است و بدلیل سریع انجام شدن این کار غالباً، کاربران حتی متوجه عدم کارکرد و از کار افتادن دوربین IP نمی شوند.

فلوچارت عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه

عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه

فعال کردن فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

در مورد فعال کردن این ویژگی در سوئیچ شبکه HRUI در این مقاله برای شما کاملا توضیح داده ایم.

 

منتظر مقالات بعدی ما باشید در صورت نیاز برای خرید و مشاوره با همکاران ما در ارتباط  باشید ، یکی از اهداف مجموعه زاویه دید راهنمایی شما عزیزان برای خرید بهتر است .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت