درخواست سریع محصول

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

بکارگیری سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته

سوئیچ ۱۶ پورت POE برند HRUI مدل HR901-AF-1621GS-300

بکارگیری سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته

در این مطلب قصد داریم روش بگارگیری سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته را بررسی کنیم. اگر از کاربران سوئیچ HRUI هستید این مطلب را بخوانید.

سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته را در شکل زیر می توانید ببینید.

 

کاربرد سوئیچ شبکهHRUI در سیستم دوربین مداربسته

کاربرد سوئیچ شبکهHRUI در سیستم دوربین مداربسته

ارتباط دوربین IP با سوئیچ شبکه چگونه است؟

سوئیچ HRUI و ارتباط با NVR

سوئیچ HRUI و ارتباط با NVR

 

روش محاسبه پهنای باند مورد نیاز سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته

 

در استفاده از سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته اگر از دوربین IP دو مگاپیکسلی استفاده می کنیم. در این زمان ، در شرایط عادی ، جریان کد (stream code ) معمولاً ۶ مگابیت در ثانیه است.

مثال:

اگر ۸ دوربین نصب کنیم ، پهنای باند اشغال شده ۴۸M است و میزان واقعی استفاده از سوئیچ های ۱۰۰M 45٪ -۶۵٪ یعنی ۴۵-۷۵M است که می تواند نیازهای انتقال ۸ IPC را به طور کامل برآورده کند.

وقتی ترمینال IP از منبع تغذیه POE پشتیبانی نمی کند چه باید کرد؟

در استفاده از سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته در این مواقع که برای مثال دوربین های IP ما از POE پشتیبانی نمی شود برای حل این مشکل از splitter استفاده می شود.

 

سوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته و استفاده ازsplitter برای پایانه های فاقد POE

استفاده ازsplitter برای پایانه های فاقد POE

نکته:

لازم بذکر است مواقع استفاده ازسوئیچ HRUI در سیستم دوربین مداربسته اگر ما نیاز به استفاده از دوربین های شبکه بیشتر داشته باشیم ، احتمالا یک ساختار شبکه لایه ۳ نیاز است.

آنچه معمولاً به آن معماری شبکه لایه ۳ می گوییم ، شامل یک لایه دسترسی ، یک لایه تجمع و یک لایه اصلی است.در این ساختار نقاط بیشتری وجود دارد و عملکرد مورد نیاز سوئیچ های لایه اصلی بیشتر است ، بنابراین باید از یک سوئیچ گیگابیتی با کیفیت بهتر استفاده شود.

تا بحال خیلی از ویژگی های سوئیچ HRUI از جمله ویژگی VLAN و QOS و تنظیمات پروتکل Spanning Tree Protocol) STP ) وغیره  را بیان کردیم و در آینده نیز منتظر مقالات بعدی ما باشید.

همکاران ما در مجموعه زاویه دید آماده کمک به شما مشتریان هستند. لذا در صورت نیاز برای خرید و مشاوره با همکاران ما در تماس باشید ، یکی از اهداف مجموعه ما راهنمایی شما عزیزان برای خرید بهتر است .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت